Team

Dit is het enthousiaste team van de Zilvermeeuw!

Schoolleider: Brenda Dik

(directie@obsdezilvermeeuw.nl)

Intern begeleider: Ingrid Kaandorp
(ingrid.kaandorp@opoijmond.nl)
werkdagen: di

Administratie: Patty Pluimers

Conciërge: Meester John Koning

____________________________

Unit 1

Juf Marja Mullink

(marja.mullink@opoijmond.nl) werkdagen: ma t/m wo

Juf Hella Sloksoede

(hella.sloksoede@opoijmond.nl werkdagen: do / vrij

werkdagen: di / vrij
____________________________

Unit 2

Juf Amber Castricum

(amber.castricum@opoijmond.nl) werkdagen: ma/di/don en vrij

Juf  Marianne Schaaper

(marianne.schaaper@opoijmond.nl) werkdagen: woe 

Juf Simone Eenhoorn

onderwijsassistente werkdagen: woe

Juf Inez Winkler

klassenassistente werkdagen: ma/di/don/vrij

Unit 3

Juf Tineke Stoel

(tineke.stoel@opoijmond.nl) werkdagen: wo t/m vrij

Juf Ingrid Kaandorp

(ingrid.kaandorp@opoijmond.nll) werkdagen: ma/di/ do

Juf Diana Lakerveld

(diana.lakerveld@opoijmond.nl)werkdagen: ma t/m vrij

 

Ook hebben wij elk jaar enthousiaste en leergierige stagiaires!