Team

Dit is het enthousiaste team van de Zilvermeeuw!

 

 
 
 
 
 
 

 

Directeur: Brenda Dik

(directie@obsdezilvermeeuw.nl)

Intern begeleider: Ingrid Kaandorp

(ingrid.kaandorp@opoijmond.nl)

werkdagen: woe/do

Administratie: Patty Pluimers
Conciërge: Edwin Dirksen

____________________________

Unit 1

Marja Mullink

(marja.mullink@opoijmond.nl) werkdagen: ma t/m wo

Hella Sloksoede

 (hella.sloksoede@opoijmond.nl) werkdagen: do / vrij

werkdagen: di / vrij
____________________________

Unit 2

Amber Castricum

(amber.castricum@opoijmond.nl) werkdagen: ma/di/don en vrij

Inez Winkler

klassenassistente werkdagen: ma/di/don/vrij

Mariëtta Meijer

klassenassistente werkdagen: woe

Hella Sloksoede

(hella.sloksoede@opoijmond.nl) werkdagen woe

Unit 3

Tineke Stoel

(tineke.stoel@opoijmond.nl) werkdagen: wo t/m vrij

Ingrid Kaandorp

(ingrid.kaandorp@opoijmond.nll) werkdagen: ma/di

Diana Lakerveld

(diana.lakerveld@opoijmond.nl)werkdagen: ma t/m vrij

 

Ook hebben wij elk jaar enthousiaste en leergierige stagiaires!